16 Ocak 2011 Pazar

MİCKEY&MİNNİE MOUSE,DAİSY,DONALD,DUFFY DUCK PASTA

DSC02863
Herkese merhaba; yorucu bir haftayı da geride bıraktım.
Aslında yazacak çok şey var.Bu arada bloğum 3 yaşında oldu bile.2008 Kasım ayında blogspota kayıt olsamda ilk yazımı yazmam ve alan adı satın almam 2009 Ocak ayına denk geldi. Alan adı almakla iyi mi, kötü mü yaptım bilemiyorum. Çünkü bu yıl birkaç kere yaşadığım Google ile bazı kuruluşların anlaşamamazlık durumları ve bu yüzden kesintiye uğrama durumum benim gibi Google dan isim satın alan arkadaşları çok etkilemekte maalesef.Umarım bir daha tekrarı olmaz.
Pazartesi ve Salı günleri eylül ayından bu yana M.E.B bağlı pastacılık meslek edindirme okuluna gitmekteyim.Okuldaki program oldukça yoğun.
Okulum çok öğretici ve eğlenceli keşke daha önce gidebilseydim.Bu işi ciddiye alan herkese de tavsiye ediyorum.
DSC02870
Bir önceki postta bahsettiğim biricik yeğenimin aile ve dostlar arasında kutladığımız Mickey Mouse ve arkadaşlarının pastası. Bizim çocukluk kahramanlarımız ne mutlu ki şimdiki çocukların da favorisi.
Duffy Duck bu aileye katılmasa da yeğenim tarafından çok sevildiği için teyzesi tarafından sürpriz olarak pastaya eklendi.
DSC02873
Çok kısıtlı zamanda hazırlanan pastanın Mickey Mouse klüp evini, maket kestirmeye gidemediğim için onu da pasta olarak hazırladım.Pastamız ;çikolatalı pandispanya,ganaj krema,vişneli,muzlu ve parça çikolata ile hazırlandı.
DSC02880
Canım yeğenim Toprak seni çok seviyor ve nice yıllar diliyorum küçük aşkım.

2 yorum:

  1. Pasta şahane görünüyor tatlım ellerine sağlık. Blogunun ömrü uzun olsun, birlikte nice güzel paylaşımlarda buluşalım. Sevgili yeğenin Toprak"a da güzel, mutlu ve sevgi dolu bir ömür diliyorum :)

    YanıtlaSil
  2. canım kutlarım harika çalışmalar bunlar..
    bloğunun ömrü uzunn olsun:)

    YanıtlaSil