28 Mart 2010 Pazar

FOTOĞRAFLI BARBİE ve 1 YAŞ CAILLOU PASTA

Herkese merhaba
Artık buradayım.İşler bitti.Yeni evimize alıştım diyebiliriz.Ama eski mutfağımıda çok özlüyorum.Çünkü 20 metrekare idi. Neyse zamanla alışacağım.
Hayatımdaki şu son yoğunluklardan dolayı yayınlanmayı bekleyen pastalarımda var.
Taşınmadan birkaç gün önceki hazırladığım son pastam.
DSC01762
Çekmeköy de bir anaokulunda kutlanan 4 yaşına giren Elif ve annesinin talebi doğrultusunda hazırladığım fotoğraflı Barbie pastası.Pastayı teslim etmeye gittiğimde Elif ile tanışamadık ama okul yöneticileri, Elif ve arkadaşlarının pastayı çok beğendiklerini belirttiler.
Elif'in geçmiş doğum gününü buradan kutluyor,yayınlamaktaki gecikmeden dolayı özür diliyorum.
Yeni evimde hazırladığım ilk pastam ise sevgili arkadaşım Ayla'nın oğlu Uygar Cem için talep ettiği, 1 yaş ve Caillou modelli pasta.
DSC01767
Uygar Cem doğduğu zaman bu kurabiyeleri hazırlamıştım.Benim hazırladığım ilk bebek kurabiyeleri idi.Zaman ne çabuk geçiyor.
DSC01766 - Kopya
Yakışıklı Uygar Cem geçmiş doğum günün tekrar kutlu olsun.Seni çok öpüyorum.

18 Mart 2010 Perşembe

BABACIĞIM

Herkese merhaba
Uzun zaman oldu biliyorum. Ne sizi ziyaret edebildim ne de yeni post girebildim.
Yeni taşındığım evimizi anca yerleştirdim. Benim için yorucu olduğu kadar üzücü bir olay da yaşadık.Taşındığımızın üçüncü günü çok sevdiğim ,tam bir beyefendi olan 71 yaşındaki sevgili kayınpederimi İzmir de kaybettik. 3 yıldır Alzhimer hastasıydı ama kaybetmemizin sebebi kalbinin sol tarafının çalışmadığı idi.
Beni telefon ile arayan, facebooktan başsağlığı mesajlarını ileten,ziyarete gelen sevgili dostlarıma çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.
Mekanın cennet,toprağın bol olsun babacığım.
Picture 053
2003 ilkbaharına ait bir fotoğraf..Hastalığının yeni yeni başladığı zaman.
DSC00241
Ataberk çok sevdiği dedesi ile.

5 Mart 2010 Cuma

KISA BİR ARA

Herkese merhaba

Salı günü nihayet yeni evimize taşındık.Son iki haftadır o kadar yoğun dönem geçirdim ki bitmek bilmeyen tadilatlar,koşuşturmalarla ne sizleri ziyaret edebildim ne de son yaptıklarımı ekleyebildim. Evimize henüz internet bağlanmadı.Cep telefonu üzerinden kısıtlı zaman ile bağlanabiliyorum.
Bir süre daha buralarda yokum .
Kendinize iyi bakın.
Herkese sevgiler.